Dacia Duster Elf Cup: Grabowski i Binięda powiększają przewagę nad Pascalem

Dacia Duster Elf Cup: Grabowski i Binięda powiększają przewagę nad Pascalem

Dacia Duster Elf Cup: Grabowski i Binięda powiększają przewagę nad Pascalem

Podaj dalej

Maciej Grabowski pilotowany przez Adama Biniędę utrzymuje prowadzenie w Raid of the Champions – finałowej rundzie Dacia Duster Elf Cup 2019.

Załoga z numerem 115 zajmuje obecnie drugie miejsce w punktacji sezonu 2019 i wszystko wskazuje na to, że rywalizacja o mistrzowski tytuł będzie trwała do ostatnich metrów trwającego na Węgrzech Raid of the Champions.

Wiecie, że nasi zawodnicy ścigają się zaledwie 30 km od słynnego jeziora Balaton? „Balaton” to w tłumaczeniu „błotne”….

Gepostet von Dacia Duster Cup am Samstag, 9. November 2019

Grabowski i Binięda, którzy tracą do liderów – Pascala Brodnickiego i Ernesta Góreckiego 4 punkty w generalce, zajęli na dotychczas rozegranych czterech próbach miejsca pierwsze i dwukrotnie trzecie. Dzisiejszy poranek rozpoczęli od drugiego miejsca, które pozwoliło im powiększyć przewagę nad swoimi najgroźniejszymi rywalami.

Pascal Brodnicki i Ernest Górecki obecnie zajmują drugie miejsce w klasyfikacji rajdu i tracą do liderów 44 sekundy. Do końca rywalizacji pozostało jeszcze pięć odcinków specjalnych.

Na wirtualnym podium znaleźli się Tadeusz Rzeżuchowski i Wojciech Jermakow. Załoga z numerem 116 straciła na pierwszym oesie prawie 50 sekund, jednak dziś finiszowała na 3. pozycji i awansowała w klasyfikacji generalnej.

Poranną sobotnią próbę wygrali z kolei Michał Cebula i Filip Chilarzewski, który do trzeciego Rzeżuchowskiego i Jermakowa tracą 13 sekund.

Klasyfikacja Dacia Duster Cup po OS4:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News