Skromny Nadwiślański

Skromny Nadwiślański

Skromny Nadwiślański

Podaj dalej

Na opublikowanej liście zgłoszeń do Rajdu Nadwiślańskiego widnieje 48 załóg. Z numerem jeden wystartują liderzy klasyfikacji generalnej mistrzostw Bryan Bouffier i Thibault de la Haye.

fot. Łukasz Kufner
fot. Łukasz Kufner

Dwójkę przyznano wiceliderowi Łukaszowi Habajowi i Piotrowi Wosiowi, trójkę Grześkowi Grzybowi i Robertowi Hundli. Następnie na liście widnieją Tomek Kuchar i Daniel Dymurski, Maciek Oleksowicz i Michał Kuśnierz, Tomek Kasperczyk i Damian Syty. Czołowi polscy kierowcy wsiądą tradycyjnie do Fordów Fiesta R5. Tym razem zabraknie zarówno Kuby Brzezińskiego i Zbyszka Gabrysia.

W Open N oprócz Bouffiera w Fieście Proto zobaczymy także Marcinowie Gagacki i Bilski. Po przerwie zobaczymy w Nadwiślańskim znów Mariusza Steca, u którego boku niespodziewanie pojawi się Łukasz Włoch. Pięć załóg zgłosiło się w klasie Open 2WD.

Listę kierowców w ośce otwierają pechowcy z Rajdu Wisły Janek Chmielewski i Jacek Nowaczewski. Wśród konkurentów nie zabraknie Dariusza Polońskiego z Grzegorzem Doboszem, Łukasza Pieniążka z Jakubem Gerberem, Jacka Jureckiego z Michałem Trelą (tym razem za kierownicą Citroena C2) oraz Łukasza Byśkiniewicza z Maciejem Wisławskim. Do rywalizacji w RSMP wracają także bracia Fołtynowie.  W klasie 4F zabraknie liderów Marcina Górnego i Zbigniewa Cieślara. Ich nieobecność spróbują wykorzystać Rafał Kręcioch i Rafał Stalmach.

LISTA ZGŁOSZEŃ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News