Chcesz oglądać cały sezon F1 na żywo? Okazuje się, że jest alternatywa

Chcesz oglądać cały sezon F1 na żywo? Okazuje się, że jest alternatywa

58 interakcji

Podaj dalej

Start tegorocznych zmagań w Formule 1 zbliża się wielkimi krokami. Dalej nie mamy pewności gdzie będzie można oglądać sezon 2019, na razie pewniakiem jest tylko stacja Eleven. Znaleźliśmy jednak alternatywę, o której oczywiście dajemy Wam znać.

Okazuje się, że jest możliwość oglądania całego sezonu F1 na żywo przez internet w Player.pl. Zainteresowane osoby mogą wykupić dostęp do wszystkich sesji treningowych, kwalifikacji i wyścigów Grand Prix F1 na żywo w sezonie 2019. Abonament daje dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports. Dla osób, które sporo podróżują i często korzystają z urządzeń mobilnych, może to być dodatkowa i odrobinę tańsza opcja na śledzenie poczynań Roberta Kubicy i spółki.

Transmisje będzie można oglądać na wszystkich urządzeniach wyposażonych w systemy iOS lub Android, oraz telewizorach z serii Samsung (Orsay>5.00 Tizen) i LG (WebOS>2.0). Start pierwszego wyścigu na torze Albert Park w Melbourne już w 17 marca o godzinie 6:10.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News