Charlize Theron na otwarciu sezonu NASCAR

Charlize Theron na otwarciu sezonu NASCAR

Charlize Theron na otwarciu sezonu NASCAR

Podaj dalej

Organizatorzy serii NASCAR poinformowali, że tegorocznym gościem honorowym wyścigu Daytona 500, do którego obowiązków należeć będzie m. in. rozpoczęcie wyścigu za pomocą zielonej flagi, będzie pochodząca z Południowej Afryki aktorka – Charlize Theron.

W najbliższą niedzielę to właśnie Charlize Theron rozpocznie kolejny sezon serii NASCAR. Do aktorki dołączy Dale Earnhardt Jr, który niedawno przeszedł na sportową emeryturę – zawodnik pełnić będzie rolę głównego sędziego.

Rolę Charlize Theron w przeszłości pełnili tacy sportowcy jak Terry Bradshaw, Richard Petty, Brett Favre, czy John Cena. Nie zabrakło w tym gronie również aktorów: Whoopi Goldberg, Gary Sinise, czy Ashtona Kutchera.

Charlize Theron będzie ostatnią na liście uznanych aktorów, sportowców, członków wojska, którzy przyczynią się do honorowego startu Daytona 500 – powiedział Chil Wile, prezydent Daytona International Speedway.

Jesteśmy podekscytowani, że będzie naszym gościem na „Najwspanialszym Amerykańskim Wyścigu” i jesteśmy przekonani, że nasi kibice czują to w ten sam sposób – dodał.

Rozpoczęcie wyścigu zaplanowano na niedzielę na godzinę 20:30 polskiego czasu.

Tagi: NASCAR

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News