Cars & Coffee: Najszybsze auta po raz trzeci we Wrocławiu

Cars & Coffee: Najszybsze auta po raz trzeci we Wrocławiu

Podaj dalej

Stolica Dolnego Śląska jest ważnym punktem na mapie jednego z największych zlotów supersamochodów w Polsce i Europie. Kolejna już w tym roku impreza z cyklu Cars & Coffee odbędzie się w najbliższy weekend we Wroclawiu.

Po imprezach i wspólnym piciu kawy w towarzystwie pięknych samochodów w Warszawie, Poznaniu i Gdyni przyszedł czas na kolejny punkt na mapie Polski. Już w najbliższą dzielę pasjonaci motoryzacji spotkają się w stolicy Dolnego Śląska.

To właśnie we Wrocławiu jesteśmy obecni od początku działalności marki Cars & Coffee w Polsce – od 2016 roku – czytamy na stronie organizatora.

Tegoroczna impreza nie znudzi się jednak uczestnikom wcześniejszych edycji, bowiem zorganizowana będzie w całkiem nowym miejscu – w Uroczysku Siedmiu Stawów w Niemczy, około 40 minut drogi od granicy Wrocławia.

Na miejscu z pewnością nie zabraknie wyjątkowych ludzi i pięknych aut – pierwsza część będzie stanowiła kameralną część imprezy, po której wszyscy uczestnicy przeniosą się na teren Stadionu Wrocław, gdzie mieszkańcy będą mogli obejrzeć zgromadzone pojazdy spotkania Cars & Coffee Wrocław 2018.

Partnerem wydarzenia tradycyjnie już będzie firma Michelin, producent opon dla samochodów o wysokich osiągach. Relację z imprezy znajdziecie na łamach WRC Motorsport & Beyond.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News