Brzeziński się nie poddaje

Brzeziński się nie poddaje

Podaj dalej

Wszystko wskazuje na to, że Jakub Brzeziński uporał się z problemami technicznymi w swoim Fordzie Fiesta R5 – zwycięzca Rajdu Nadwiślańskiego wygrywa pierwszy odcinek podczas dzisiejszej rywalizacji i utrzymuje się na trzecim miejscu w generalce.

img_1480

Po wizycie w parku serwisowym na zawodników czekał OS 4 Międzylesie – najlepiej na 9,75-kilometrowej trasie spisał się wspomniany Brzeziński, wyprzedzając Grzegorza Grzyba (+1,1 sek) i Zbigniewa Gabrysia (+1,2 sek).

Lider klasyfikacji Castrol Inter Cars RSMP legitymuje się niewielką różnicą nad drugim Filipem Nivette (+7,7 sek), który na pierwszym odcinku specjalnym drugiej pętli odnotował czwarty rezultat ze stratą niemal pięciu sekund.

Tuż za samochodami klasy R5 cały czas podróżuje Maciej Rzeźnik, a w Open 2WD bez zmian na prowadzeniu – tu wciąż najszybszy jest Janek Chmielewski w swoim BMW R+MAXI.

Miejsca 7 i 8 to załogi Banasiewicz/Drahan oraz Wróblewski/Spentany, a czołową dziesiątkę na odcinku Międzylesie zamknęli Mariusz Stec i Jacek Jurecki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News