Brzeziński: Koncentrujemy się na przyszłym sezonie

Brzeziński: Koncentrujemy się na przyszłym sezonie

Podaj dalej

Kilka dni temu pojawiła się oficjalna lista zgłoszeń na Rajd Dolnośląski – 4. rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dla niektórych dużym zaskoczeniem był brak Jakuba „Colina” Brzezińskiego. Postanowiliśmy zapytać popularnego polskiego zawodnika o przyczyny jego absencji i plan na przyszłość.

Jakub „Colin” Brzeziński: – Po nieudanym Rajdzie Rzeszowskim punktacja tak się poukładała, że nie mamy szans na zdobycie tytułu mistrza Polski, a nasz zespół GO+Cars Atlas Ward nie chce walczyć o drugie, czy trzecie miejsca. Rezygnujemy z występów w tym sezonie i koncentrujemy się teraz nad poszukiwaniami dużego sponsora na przyszły sezon. Cały czas dużo trenuję, chcę cały czas pozostawać w dobrej formie. Na koniec sezonu pojedziemy Rajd Barbórka w czymś mocnym, na razie tylko tyle mogę zdradzić.

Plany w wywiadzie przeprowadzonym dla Magazynu Rajdowego WRC nakreślił już wcześniej szef zespołu GO+Cars Atlas Ward i uczestnik HRSMP – Grzegorz Olchawski: – Wybraliśmy samochód, który według kalkulacji pozwalał na zdobycie tytułu mistrza świata WRC 3. Historia startów na to wskazywała. Niestety splot nieszczęśliwych wydarzeń niezwiązanych stricte z jazdą spowodował, że ten pomysł i marzenie się nie powiodło. Byłoby wielkim nieszczęściem, gdyby tyle doświadczeń, poniesionych wyrzeczeń, nakładów i środków zostało zmarnowane. Będziemy poszukiwali dużego, strategicznego sponsora, który pomógłby w tych startach. Chcemy dalej startować w mistrzostwach świata.

Tagi: Brzeziński WRC RSMP

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News