BMW – Będziesz miał wydatki

BMW – Będziesz miał wydatki

BMW – Będziesz miał wydatki

Podaj dalej

Dotychczas to sformułowanie kierowane było głównie do właścicieli BMW, którzy pewnie przyzwyczaili się do różnych negatywnych stereotypów związanych z tą marką. Dzisiaj może ono dotyczyć każdego z nas.

Właśnie tak wygląda nowa policyjna broń przygotowana przeciwko kierowcom łamiącym przepisy ruchu drogowego. Docelowo w ciągu najbliższego roku na drogach ma się pojawić aż 140 nieoznakowanych radiowozów tej marki.

Model, którego miejmy nadzieję, nie będziemy mieli okazji spotkać na drodze to 330i xDrive. Jest to sedan z napędem 4×4, wyposażony w 2 litrowy silnik benzynowy z turbosprężarką, o mocy 245 KM i momencie 350 Nm. Samochód przyśpiesza do setki w ciągu 5,8 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 250 km/h. Auto ma mieć na pokładzie najnowszy wideorejestrator Videorapid 2A wyprodukowany przez polską firmę Zurad.

Jeśli spotkamy się z takim samochodem na trasie lub na światłach, lepiej będzie dla nas, jeśli jednak zrezygnujemy z pojedynku. BMW 330i jest zdecydowanie do objechania, natomiast raczej nikt z nas nie chciałby ścigać się z policją (plotka głosi, że nie umieją przegrywać).

Tagi: BMW, Policja

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News