Advertisement

Biografia Kimiego Raikkonena w języku polskim już niebawem na półkach

Biografia Kimiego Raikkonena w języku polskim już niebawem na półkach

Podaj dalej

Już 25 lutego ukaże się pierwsza oficjalna biografia mistrza Formuły 1 z 2007 roku – Kimiego Raikkonena. Prawo do wydania książki w języku polskim uzyskało wydawnictwo Zysk.

Za granicą książka momentalnie stała się bestsellerem. Pierwszy nakład (50 tysięcy egzemplarzy) został sprzedany w dwa dni i był historycznie największym w ilości zamówionych i przedpłaconych egzemplarzy pierwszego wydania kiedykolwiek w Finlandii.

Biografia Kimiego Raikkonena to fascynujący portret człowieka, który wdarł się na szczyt niezwykłej dyscypliny sportowej, stając się jednym z najlepszych kierowców wyścigowych naszych czasów.

Jeszcze przed premierą biografii, były kierowca Scuderia Ferrari w wywiadzie dla fińskiej telewizji YLE zaznaczył, że książka będzie przede wszystkim prawdziwa. Tego akurat jednemu z najbardziej uwielbianych kierowców Formuły 1 nie można zaprzeczyć. Wielokrotnie w swoich publicznych wypowiedziach cechowała go szczerość oraz brak PR-owej poprawności.

Kimi Raikkonen: W książce wyjaśniam mój stosunek do życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego, komentuję plotki i naprawdę w ogóle mnie nie interesuje, co inni o mnie mówią czy sądzą. Jestem po prostu sobą.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News