Bez inteligentnej opaski, jak bez ręki. Mi Smart Band 4 łączy jakość z dobrą ceną

Bez inteligentnej opaski, jak bez ręki. Mi Smart Band 4 łączy jakość z dobrą ceną

Bez inteligentnej opaski, jak bez ręki. Mi Smart Band 4 łączy jakość z dobrą ceną

Podaj dalej

Inteligentne opaski to wciąż stosunkowo nowy gadżet na rynku, ale jednocześnie bardzo popularny. Miniaturyzacja technologii i moda na aktywny tryb życia sprawiły, że świat oszalał na punkcie tych gadżetów. Nic dziwnego, bo za bardzo przystępną cenę otrzymujemy zabawkę, która łączy rozrywkę z użytecznością. 

Elektroniczna opaska to przydatny gadżet nie tylko dla miłośników sportu, ale także dla tych, którzy chcą się zmotywować do większej aktywności fizycznej. Urządzenie pozwala szczegółowo zaplanować naszą aktywność i monitorować zachowanie naszego organizmu podczas wysiłku fizycznego. 

Kontroluj swoje zdrowie

Xiaomi dostarczyło jedną z najlepszych inteligentnych opasek na rynku. Mi Smart Band 4 to kolejny krok w ewolucji tego popularnego gadżetu. Opaska dysponuje ekranem AMOLED, wyświetlającym obraz w 16,7 milionach kolorów. Do tego dochodzą rozbudowane możliwości personalizacji, dzięki czemu z opaską trudniej jest się rozstać.  

Opaska oczywiście jest wyposażona w szereg standardowych funkcji, które muszą się znaleźć w tego typu urządzeniu: akcelerometr, czujnik tętna, monitorowanie snu czy sterowanie muzyką. Mi Smart Band śledzi pracę serca przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu. Urządzenie przypomni ci także, gdy zbyt długo przebywasz w bezruchu albo gdy twoje tętno będzie zbyt wysokie. Naładowanie urządzenia zajmuje nie więcej niż dwie godziny, a pełna bateria wytrzymuje nawet 20 dni. 

Zaletą tego urządzenia jest także możliwość sparowania go ze smartfonem. Natychmiastowe wyświetlanie połączeń, wiadomości tekstowych, powiadomień aplikacji i odtwarzanej muzyki to udogodnienia, z których trudno zrezygnować, gdy już raz się z nich skorzysta.  

Opaskę Xiaomi Mi Smart Band 4 kupisz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News