Już jutro 5. runda Power Stage Bednary!

Już jutro 5. runda Power Stage Bednary!

Już jutro 5. runda Power Stage Bednary!

Podaj dalej

Już jutro rozpocznie się piąta runda sezonu 2017 Power Stage Bednary organizowanego na terenie Sobiesław Zasada Centrum. Na prowizorycznej liście zgłoszeń znalazło się 116 nazwisk!

Power Stage Bednary to cykl imprez rajdowych dedykowany przede wszystkim kierowcom amatorom ale nie tylko. Do udziału zapraszani są także byli i aktualni zawodnicy startujący w wyścigach, rajdach i innych sportach motorowych.

Aktualny cykl pod nazwą Power Stage Bednary 2017 składa się z 10 jednodniowych zawodów podczas których uczestnicy rywalizują w klasyfikacji generalnej, 5 klasach pojemnościowych oraz 6 pucharach (BMW, Mitsubishi, Subaru, KIA, Fiata i Hondy).

Zawody rozgrywane są na nawierzchni asfaltowej. Do pokonania jest wymagająca, techniczna próba sportowa o długości do 8 km. Uczestnicy przejeżdżają ją 5-6 krotnie. W skali pojedynczych zawodów do pokonania jest trasa o długości ok. 40 km.

Pomiar czasu prowadzony jest przez profesjonalną firmę która rejestruje każdy przejazd z dokładnością do 0,01 sekundy.

Power Stage Bednary to doskonała propozycja dla osób które lubią poczuć solidną dawkę sportowej adrenaliny, chcą sprawdzić umiejętności własne oraz samochodu a przede wszystkim dla tych którzy szukają rajdowej rywalizacji w świetnej atmosferze na najwyższym amatorskim poziomie.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News