5. i 3. pole Kisiela

Jan Kisiel, lider Audi Sport TT Cup, rozpocznie dwa ostatnie wyścigi pucharu kolejno z piątego oraz trzeciego pola.

Podobnie jak w treningu, najszybszym okazał się Joonas Lappalainen, który pokonał o 0,405 sekundy Dominika Peitza. Czołową trójkę uzupełnił najlepszy z gości – Rene Rast – który wyprzedził Shauna Tonga oraz Jana Kisiela. Gosia Rdest wywalczyła trzynaste pole natomiast mistrz Volkswagen Golf Cup, Jeffrey Kruger, wykręcił 19. czas.

Gdy sprawdzono drugie wyniki okazało się, że najszybszy tym razem był Rene Rast, który o zaledwie 0,003 pokonał Lappalainena. Jan Kisiel ustawi się przed drugim wyścigiem w drugim rzędzie, tuż obok kolejnej gwiazdy Le Mans, Marco Bonanomiego. Gosia Rdest tym razem była siedemnasta. Pozostali pretendenci do mistrzostwa rozpoczną wyścigi za naszym zawodnikiem. Nicolaj Møller Madsen startuje z 8. i 6. pola, Dennis Marschall – z 11. i 10.