Zobacz na żywo nową Fabię w wirtualnym salonie Skody

Zobacz na żywo nową Fabię w wirtualnym salonie Skody

Zobacz na żywo nową Fabię w wirtualnym salonie Skody

Podaj dalej

Zanim nowa Skoda Fabia trafi do większości salonów dealerskich, wszyscy klienci mogą obejrzeć ją na żywo, na ekranie komputera lub smartfona, w wirtualnym salonie Skody.

Podczas indywidualnej prezentacji profesjonalny doradca udzieli informacji na temat wyposażenia standardowego, nowych pakietów promocyjnych i pozostałych funkcjonalności modelu. Samochód można zobaczyć również w transmisji na żywo w ramach Interaktywnej Akademii Skody.

Prezentacja na żywo, w wirtualnym salonie Skody, pozwala doświadczyć wizyty w salonie z dowolnego miejsca w Polsce i zagranicą. Zapewnia dostęp do wiedzy na temat cech samochodu, jego wyposażenia czy zastosowanych w nim systemów bezpieczeństwa. A co najważniejsze, na życzenie klienta doradca pokaże każdy, nawet najdrobniejszy szczegół prezentowanego modelu. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób zabieganych, jak i dla tych, którzy chętnie korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych.

Aby odwiedzić wirtualny salon wystarczy wejść na stronę internetową i podać numer telefonu, na który oddzwoni doradca. Rozmowa odbywa się przez telefon, a transmisja obrazu widoczna jest na ekranie komputera lub smartfona, w zależności od urządzenia, z którego korzysta użytkownik.

Klienci mogą korzystać z usług salonu codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00. Poza odbyciem samej rozmowy, doradcy chętnie udostępnią dodatkowe materiały, np. zdjęcia, katalogi czy cenniki.

Dodatkowo, nową Fabię można zobaczyć w trakcie cyklicznych, wieloosobowych transmisji na żywo, realizowanych w ramach Interaktywnej Akademii Skody. Wszyscy zainteresowani udziałem mogą obserwować przekaz z wirtualnego salonu oraz zadawać dodatkowe pytania wpisując je w oknie czatu na stronie. Doradcy zobaczą je natychmiast. Szczegółowy harmonogram spotkań wraz z tematami dostępny jest na stronie internetowej.

Korzystanie z Wirtualnego Salonu i Interaktywnej Akademii Skody jest bezpłatne, dostępne dla wszystkich systemów i przeglądarek internetowych, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News