Zniszczył samochód na złość znajomemu. Okazało się, że auto należało do kogoś innego

Zniszczył samochód na złość znajomemu. Okazało się, że auto należało do kogoś innego

Podaj dalej

Kłodzcy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który uszkodził zaparkowany w centrum miasta samochód. Podejrzany stwierdził, że zrobił to, ponieważ był zły na swojego znajomego. Okazało się jednak, że pojazd należał do kogoś zupełnie innego. Teraz za swój czyn 24-latek odpowie przed sądem. Może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku została powiadomiona o uszkodzeniu samochodu zaparkowanego w centrum miasta. Właściciel oszacował straty na kwotę 3 tys. zł. Na miejsce niezwłocznie skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze potwierdzili, że na terenie Kłodzka sprawca dokonał zniszczenia volkswagena i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci podjęli działania, aby ustalić i zatrzymać wandala. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Kłodzka ustalili i zatrzymali podejrzewanego o ten czyn. Okazało się, że jest nim 24-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, który w przeszłości dopuścił się podobnych czynów. Mężczyzna początkowo zaprzeczał, jakoby miał związek z uszkodzeniem samochodu, jednak po chwili przyznał się do jego zniszczenia. Tłumaczył, że zrobił to, ponieważ był zły na znajomego. Okazało się jednak, że samochód należał do kogoś innego.

Makabryczna śmierć młodego kierowcy na Słowacji. Kabina SEAT-a została zmielona

Zatrzymany usłyszał już zarzut przestępstwa zniszczenia mienia. Teraz 24-letniemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

źródło: policja.gov.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News