Zmiany w Porsche

Zmiany w Porsche

Zmiany w Porsche

Podaj dalej

W Porsche następuje istotna zmiana personalna na szczycie organizacji sprzedażowej w Europie Środkowej i Wschodniej. Michael Muller obejmie nowe stanowisko.

46-letni Michael Muller, wcześniej dyrektor regionalny Porsche AG ds. Europy Zachodniej, 1 października 2018 r. obejmie funkcję dyrektora zarządzającego oddziału Porsche w Europie Środkowej i Wschodniej (PCEE – Porsche Central and Eastern Europe) z siedzibą w Pradze. Zastąpi na tym stanowisku 50-letniego Marcusa Eckermanna, który w lipcu 2018 r. został nowym dyrektorem zarządzającym brytyjskiego oddziału Porsche (Porsche Cars Great Britain).

W latach 2006-2014 Michael Muller pełnił w Porsche szereg funkcji, m.in. dyrektora centrum klienta oraz ds. dostaw nowych samochodów i konsultacji z klientem, a także dyrektora regionalnego ds. rynków rozwijających się i zamorskich (Bliski Wschód i Afryka oraz Ameryka Łacińska). Od 2014 do 2017 r. był dyrektorem zarządzającym Porsche oraz VW w oddziale Volkswagen Group w Arabii Saudyjskiej. Jako szef zachodnioeuropejskiego regionu sprzedaży powrócił do centrali Porsche w Zuffenhausen.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News