Złodzieje musieli być fanami Audi. Policjanci odnaleźli na posesji kilka modeli, w tym Audi S8

Złodzieje musieli być fanami Audi. Policjanci odnaleźli na posesji kilka modeli, w tym Audi S8

1-328218

Podaj dalej

Bytowscy policjanci odzyskali w miniony weekend samochody ukradzione w Niemczech, w tym piękne Audi S8. W związku ze sprawą zatrzymano właścicielkę posesji, na której znajdowały się pojazdy. Sprawa jest rozwojowa, a policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Bytowscy kryminalni zajmujący się przestępczością samochodową ustalili, że na posesji w jednej z miejscowości w okolicach Bytowa ukryte są dwa kradzione samochody. Mundurowi potwierdzili swoje informacje. W miniony piątek śledczy przeszukali wskazaną posesję i garaże.

W trakcie działań policjanci znaleźli skradzione w Niemczech Audi S8. Śledczy ujawnili także szkielet samochodu oraz liczne części. Jak się okazało elementy te mogą pochodzić ze skradzionego w Warszawie Audi A7. Policjanci zabezpieczyli także do szczegółowych badań jeszcze jedno Audi. Mundurowi podejrzewają, że numery identyfikacyjne tego samochodu przerobiono. Aby potwierdzić przypuszczenia, auto sprawdzą biegli. Wartość zabezpieczonych samochodów i części wynosi co najmniej 770 tys. złotych. W trakcie realizacji policjanci zatrzymali 29-letnią właścicielkę posesji. Sprawa jest rozwojowa, a mundurowi nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Za paserstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W jedną noc ITD zatrzymało siedem przeładowanych ciężarówek. Rekordzista ważył 63 tony

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News