Zinedine Zidane doprowadził do kolizji swoim Audi. Trener Realu Madryt pozytywnie zaskoczył poszkodowanego

Zinedine Zidane doprowadził do kolizji swoim Audi. Trener Realu Madryt pozytywnie zaskoczył poszkodowanego

Podaj dalej

Chwila nieuwagi sprawiła, że Zinedine Zidane doprowadził do kolizji w drodze na trening. Trener Realu Madryt prowadząc Audi RS3 uderzył w tył samochodu Audi A4, które zatrzymało się przed rondem, aby ustapić pierwszeństwa. Ignacio Fernandez, gdy zobaczył kto w niego wjechał… nie krył swojej radości.

Historię sobotniego zdarzenia ”szczęśliwy” kibic opowiedział w rozmowie z ”La Voz de Galicia”. – Wolałbym cię poznać w innych okolicznościach, ale i tak nie jest źle – powiedział do szkoleniowca Królewskich. Zidane choć śpieszył się na trening, chciał od razu zadzwonić do ubezpieczalni informując o szkodzie, ale mężczyzna wyszedł z inicjatywą polubownego załatwienia sprawy.

Zaproponował Francuzowi wymianę numerów telefonów i załatwienie formalności w późniejszym czasie. – Kiedy zobaczyłem, że to Zidane, byłem już spokojny. Przynajmniej wiedziałem, że wszystko będzie pewne i zapłacone – mówił Fernandez.

Mężczyzna poprosił trenera o wspólne zdjęcie, gdyż jak sam przyznał – nikt nie uwierzyłby mu, gdyby powiedział, że wjechał w niego słynny Zinedine Zidane. Ten jak widać na powyższym zdjęciu, nie odmówił.

W poniedziałek osoba z ramienia trenera skontaktowała się z poszkodowanym i dopełniono wszelkich formalności.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News