Zbliżają się Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Pomorza

Zbliżają się Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Pomorza

Zbliżają się Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Pomorza

Podaj dalej

Prosto z rajdu Korsyki przenosimy się na swoje podwórko. Już w przyszły weekend (14-15 kwietnia) odbędzie się 3. Rajd Kwidzyński, czyli impreza organizowana przez AK Morski.

Podobnie jak w zeszłych latach, część sportowa rajdu zaliczanego do cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza, rozpocznie się od widowiskowego, sobotniego prologu w samym centrum miasta. Rozpoczęcie głównej części zaplanowane jest na godzinę 18:45, jednak wcześniej odbędą się atrakcje towarzyszące. Będzie możliwość odwiedzić zawodników i ich pojazdy w parku przedstartowym przy ulicy Gdańskiej.

W niedzielę zawodnicy przystąpią do najbardziej wymagającej części, w której będą rywalizować o cenne punkty, które będą mieć znaczenie zarówno w klasyfikacji rajdu, jak i w klasyfikacji rocznej całego cyklu RSMPo. Rywalizacja podobnie jak podczas inauguracyjnej rundy cyklu, odbywać się będzie w kategoriach Rajdu Okręgowego i Super KJS.

Dla kibiców przygotowano specjalną mapkę, pozwalającą na lepszą nawigację między odcinkami i punktami charakterystycznymi dostępną na stronie rajdu. Uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców odbędzie się na deptaku przy ul. Józefa Piłsudskiego.

Zapraszamy zarówno do udziału, jak i czynnego kibicowania wszystkim uczestnikom.
Szczegóły na www.rajdkwidzynski.pl oraz na profilu www.fb.com/RajdKwidzynski

Tekst: Izaak Chwist

Zdjęcia: Maciej Kurczalski

Tagi: Rajdy, RSMPo, SKJS, AK Morski,

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News