Zapracowany Kuchar

Zapracowany Kuchar

Podaj dalej

Tomek Kuchar znalazł chwilę podczas testów przed Rajdem Rzeszowskim, by porozmawiać z nami na temat przygotowań do kolejnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

fot. Maciej Niechwiadowicz
fot. Maciej Niechwiadowicz

W rozmowie z nami weteran naszych odcinków specjalny zdradził, że ostatni sporo czasu zajmują mu inne obowiązki zawodowe, przez co nie bardzo miał czas na jakieś poważne testy. Tomek dodał także, że lubi jeździć do Rzeszowa ze względu na atmosferę i liczy na dobry weekend.

– Ostatnio miałem naprawdę dużo pracy, więc nie bardzo miałem czas myśleć o rajdach. W sumie o urlopie tym bardziej, więc pod tym względem w tym roku jest po prostu jakaś katastrofa. Tak czy siak udało mi się wygospodarować trochę czasu na testy, a później sam rajd. Jak będzie? Zobaczymy, podczas testów dobrze mi się jeździ, jednak nie ma pewności, że ta dobra jazda przełoży się na konkurencyjne czasy w Rajdzie Rzeszowskim. Sam rajd od strony kierowcy raczej nie zalicza się do moich ulubionych, jednak bardzo lubię odwiedzać Rzeszów. Atmosfera jest bardzo dobra, lubię klimat tego miasta, a ludzie są tutaj bardzo mili i naprawdę żyją rajdem. Liczę więc na fajny weekend – zakończył Tomek Kuchar

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News