Zagapił się. Zamiast w auto, łatwiej było mu wjechać w człowieka

Zagapił się. Zamiast w auto, łatwiej było mu wjechać w człowieka

wypadek

Podaj dalej

W Wadowicach doszło do groźnego zdarzenia na drodze. Wszystko rozpoczęło się od zatrzymania na swoim pasie ruchu auta osobowego. Kierowca chciał przepuścić inne samochody włączające się do ruchu. Z kolei kierowca auta dostawczego jadący za nim ewidentnie nie patrzył na drogę i nie zauważył, że pojazd przed nim się zatrzymał.

Niestety nie zdążył wyhamować i niczym w reklamie musiał w ułamku sekundy dokonać wyboru – wjechać w tył osobówki, czy na chodnik wprost w człowieka. Można się tylko domyślać, że działał instynktownie i zapewne nawet nie widział przechodnia.

Taka wczorajsza sytuacja w Makowie…Niby chodnik, a nawet tu się czuć nie można bezpiecznie… Z dnia na dzień coraz wcześniej robi się ciemno, szaro… Wychodząc z domu zabierz ze sobą odblask który otrzymałeś od Nas na ostatnim naszym Zlocie samochodowym!Niby głupia opaska a może uratować ci życie!➡️➡️➡️Odlbaski zasponsorowal Auto Serwis Jancarz ❗❗❗⬅️⬅️⬅️

Gepostet von Nocna Jazda Bez Celu Maków Podhalański am Mittwoch, 9. Oktober 2019

Nie wiadomo co dokładnie robił kierowca, że nie zauważył tego co się dzieje przed nim. Zgubiła go pewność siebie na prostej drodze. To tylko pokazuje, że nigdy nie można odciągać wzroku od drogi. Nawet jeżeli myśli się, że w danej chwili na prostej drodze nic nie może się zdarzyć.

Dostawca pizzy efektownie wjechał przez zamkniętą bramę

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News