Zaatakował piękną kobietę młotkiem, aby ukraść jej Audi. Właśnie usłyszał wyrok

Zaatakował piękną kobietę młotkiem, aby ukraść jej Audi. Właśnie usłyszał wyrok

okaleczyl 3

Podaj dalej

W marcu ubiegłego roku doszło do niezwykle brutalnej kradzieży samochodu w Wielkiej Brytanii. Głośna sprawa, w której 24-letnia dziewczyna została zaatakowana przesz siedem lat młodszego nastolatka i brutalnie pobita młotkiem, właśnie zakończyła się w sądzie.

Blythe Mason-Boyl po tym jak opuściła siłownie została napadnięta przez młodego mężczyznę, który młotkiem uderzał o jej głowę, aby zabrać jej kluczyki i ukraść Audi A1. Wskutek ataku doznała skaleczeń twarzy, złamanej kości oczodołu i co najgorsze – od roku walczy, aby widzieć choć na jedno oko.

Policja bardzo szybko namierzyła wówczas nastolatka, a w jego mieszkaniu znalazła narzędzie zbrodni. Nie wyrażał żadnej skruchy i nie przyznał się do winy. Miejski Sąd Koronny nie miał jednak żadnej wątpliwości co do jego winy i skazał go na 9 lat pozbawienia wolności.

”To było trudne i frustrujące dziesięć miesięcy, ale sprawiedliwość została wymierzona. Chciałabym sądzić, że niesie to ze sobą przesłanie, że w żadnym wypadku nie jest uzasadnione atakowanie jakiejkolwiek bezbronnej osoby za rzecz. Mogę wreszcie ruszyć do przodu z życiem, które zostało wstrzymane i zamknąć ten rozdział.” – napisała w oświadczeniu Blythe Mason-Boyl.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News