Youtuber znalazł komis z setkami Nissanów Skyline GT-R aż po horyzont

Youtuber znalazł komis z setkami Nissanów Skyline GT-R aż po horyzont

Podaj dalej

Jeśli jesteście fanami driftingu lub po prostu samochodów sportowych, doskonale zdajecie sobie sprawę jak wielką wartość potrafią mieć oryginalne Nissany Skyline GT-R. Okazuje się, że istnieje miejsce na Ziemi, gdzie można w nich przebierać na niespotykaną skalę.

Youtuber publikujący pod nickiem „SAMMIT” pokazał na swoim kanale niezwykłe miejsce w Japonii. Mowa o komisie samochodowym Craft Sports w Maebashi, który specjalizuje się właśnie w GT-R’ach, czym sygnowano wiele sportowych wersji Nissana.

Na miejscu zgromadzono niezwykły przekrój Skyline’ów. Spacer Youtubera po parkingu ujawnia, że na miejscu są najbardziej pożądane wersje od R31, przez R32, R33, R34 aż po generację R35. Wszystko na sprzedaż i w nienagannym stanie technicznym.

Choć zdarzają się tam i bardziej grzeczne odmiany niż GT-R, to nie brakuje także limitowanych edycji. Mowa chociażby o modelu R33 Skyline GTR LM Limited, których wyprodukowano tylko 188 dla uczczenia udziału Nissana w 24 godzinach Le Mans.

Dopatrzono się także jeszcze rzadszego okazu. Konkretnie Nissana Silvia 270R, którego na rynek wypuszczono w liczbie zaledwie 50 egzemplarzy. Na miejscu można wyposażyć się zresztą nie tylko w kompletne samochody, ale i części, a także gadżety.

Na żywo to miejsce musi robić piorunujące wrażenie, zwłaszcza na miłośnikach tych modeli. Kto wie, czy japońskiego miasto na wyspie Honsiu nie stanie się celem pielgrzymek oblubieńców Skyline’ów i GT-R’ów. Wspomniany spacer po Craft Sports możecie zobaczyć na wideo poniżej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News