XIV Sosnowiecki Rally Sprint

XIV Sosnowiecki Rally Sprint

Podaj dalej

Może trudno w to uwierzyć, ale Rally Sprinty w Sosnowcu to już 12 lat tradycji. W sobotę 10 grudnia zapraszamy na kolejny, XIV Sosnowiecki Rally Sprint. Nasze zaproszenie kierujemy do kierowców amatorów i tych z licencją sportu samochodowego, ale także do kibiców, z każdym rokiem coraz liczniej oglądających rajdowe zmagania w stolicy Zagłębia.


plakat-14-srs-7-12-2016

Próba sportowa w ciekawej konfiguracji zlokalizowana będzie na terenie kompleksu piłkarskiego przy Kresowej, gdzie wykorzystując alejki na terenie i wokół Stadionu Ludowego udało się przygotować trasę o długości 1600 metrów. Regulamin poza klasami pojemnościowymi i klasą Gość dopuszcza możliwość utworzenia klas markowych tzw. „malucha”, CentoRally i aut tylno napędowych. Dla zwycięzców poszczególnych klas i klasyfikacji generalnej przygotowaliśmy puchary i rajdowe gadżety od WRC Magazynu Rajdowego, kalendarze, plakaty i Rally Zoomy, albumy fotograficzne. Start, poprzedzony Badaniami Kontrolnymi i zapoznaniem z trasą zaplanowaliśmy na godzinę 15.00, a rozdanie nagród na 18.45. Zapewniamy elektroniczny pomiar czasu i wyniki online.

XIV Sosnowiecki Rally Sprint jest propozycją spędzenia sobotniego popołudnia dla mieszkańców Sosnowca, a my w ten sposób chcemy propagować sport samochodowy i sport w ogóle, nie zapominając o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Organizator M Event, Partnerzy: Miasto Sosnowiec, MOSiR Sosnowiec, Automobilklub Silesia, Watermelon Reklama, Abacus Car Rental, WRC Magazyn Rajdowy.

Regulamin i formularz zgłoszenia dostępne na http://aksilesia.org/, więcej informacji na bieżąco na facebook

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News