Wyprzedzał i spowodował śmiertelny wypadek. Szuka go policja

Wyprzedzał i spowodował śmiertelny wypadek. Szuka go policja

wypadek policja

Podaj dalej

W internecie pojawiło sie nagranie z monitoringu na którym widać tragiczny wypadek w Białkach Dolnych. Tuż przed czołowym zdarzeniem z Oplem, Forda wyprzedziło inne auto. Właśnie tego samochodu i tego kierowcy szuka policja.

”Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierującego ciemnym kombi zmusiło do hamowania wyprzedzanego forda i jadącego z przeciwka opla. Kierujący oplem zmuszony był do maksymalnego zjechania na prawą stronę, by zrobić miejsce dla wyprzedzającego z przeciwka samochodu, z kolei ford podczas hamowania złapał pobocza, wpadł w poślizg i obracając się uderzył w jadącego z przeciwka opla, który dachowa” – głosi komunikat lubelskiej policji.

29-letni kierowca Forda zmarł po kilku godzinach walki o jego życie. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziono też pasażerkę opla.

„Osoby, które podróżowały drogą krajową nr 48 w dniu 14 sierpnia 2019 r. około godz. 16:00 pomiędzy Moszczanką a Kockiem, posiadające w samochodzie rejestrator jazdy, a także osoby posiadające wiedzę na temat sprawcy tego zdarzenia lub pojazdu jakim się poruszał proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Rykach” – apeluje policja.

Kierowca VW Golfa z kijem w ręku ruszył na innego kierowcę. Szuka go policja

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News