Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Volkswagena

Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Volkswagena

Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Volkswagena

Podaj dalej

Dwa najpopularniejsze w Polsce modele Volkswagena – Golf i Passat – są teraz dostępne z rabatem w wysokości, odpowiednio nawet 16.000 zł i 22.000 zł. Oferta trwa do wyczerpania zapasów.

Na stronie internetowej można sprawdzić nie tylko dostępność poszczególnych modeli, ale również dowiedzieć się jakie samochody (wersja silnikowa, rodzaj skrzyni biegów, kolor nadwozia i wyposażenie) dostępne są w konkretnych salonach gotowe do zakupu od ręki.

Oprócz atrakcyjnych rabatów, w wypadku takich modeli, jak up!, Polo, Golf, Touran czy Tiguan w czasie wyprzedaży można skorzystać z promocyjnej oferty, która zdecydowanie obniży koszty eksploatacji samochodu przez kilka lat.

Oferta obejmuje dodatkowe 24 miesiące ochrony pogwarancyjnej oraz Pakiet Przeglądów na 48 miesięcy. W przypadku Golfa, Tourana i Tiguana dodatkowa ochrona pogwarancyjna (przebieg do 80.000 km) i pakiet przeglądów (przebieg do 60.000 km) kosztują w sumie 299 zł. W przypadku up!a i Polo zaledwie 199 zł. W ofercie są również pakiety uwzględniające większe przebiegi.

Warto się spieszyć aby skorzystać z oferty wyprzedaży rocznika 2018, gdyż jest ona ograniczona i trwa do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News