Wypadek Sebastiena Loeba otworzył puszkę absurdalnych memów. Oto najlepsze z nich

Wypadek Sebastiena Loeba otworzył puszkę absurdalnych memów. Oto najlepsze z nich

186 interakcji
83311566_2826371240786855_379564277335326720_n

Podaj dalej

Już nie raz przekonaliśmy się, że kreatywność internautów nie zna granic. Ta często wyrażana jest w humorystycznych memach, które zaskakująco powstały po… wypadku w Rajdzie Monte Carlo.

Podczas niedzielnego etapu, przygodę na OS14 zaliczyli Sebastien Loeb i Daniel Elena. Dziewięciokrotnych mistrzów świata wyniosło na prawym zakręcie. Hyundai i20 Coupe WRC zawisł częściowo w powietrzu, dlatego z pomocą musieli przybiec kibice (zobacz wideo poniżej).

Jeden z nich stał się bohaterem wesołych memów, po tym jak ustawił się centralnie w kadrze kamery onboard, umieszczonej blisko podszybia rajdówki. Widzowie WRC+ All Live przez chwilę mogli podziwiać twarz fana, który był jednym z kilku kibiców, którzy umożliwili frnacuskiej załodze dalszą jazdę.

Postać heroicznego fana stała się inspiracją do przerobienia go chociażby w postać… Obelixa, czyli najlepszego kompana bohatera komiksów, Asterixa. Trzeba przyznać, że było to ciekawe zestawienie, zwłaszcza w obliczu rozgrywania odcinka na terenie Francji, czyli byłej Galii (choć fikcyjna wioska bohaterów była położona w Bretanii, a nie Alpach Nadmorskich).

Fantazją popisano się także przy dorysowaniu ręki ze ściągaczką wody do szyb – niezbędnego akcesorium dla przydrożnych żebraków. Brakowało jedynie stwierdzenie „Czy myjemy szybkę kierowniku?”.

Dwa memy przemieniają mistrza pierwszego planu w kelnera. Na jednym mężczyzna polewa wino do kieliszka, a na podszybiu rozłożona jest już zagrycha w postaci fuet – tradycyjnej, długodojrzewającej kiełbasy z Hiszpanii.

Inny z internautów poszedł podobnym schematem. Jednak zamiast czerwonego wina zaserwował drinka z Coca-Colą. Na zakąskę zaproponował jednak inną hiszpańską kiełbasę – chorizo.

Choć niektóre z propozycji są naprawdę rozbrajające, to wiemy, że w tym memie, jest jeszcze potencjał. Jeżeli macie wenę, spróbujcie stworzyć własnego i koniecznie podeślijcie!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News