Wyłapywanie indyków po wypadku na DK 11. Ciężarówka wypadła z drogi

Wyłapywanie indyków po wypadku na DK 11. Ciężarówka wypadła z drogi

Podaj dalej

Na drodze krajowej numer 11 w Koszutach niedaleko Poznania ciężarówka przewożąca żywe indyki wypadła z drogi. W związku z tym, że część zwierząt zdołała wydostać się na zewnątrz i rozbiegła się po okolicy, ruch znacząco został utrudniony, a na chwilę nawet wstrzymany.

Kierowca ciężarówki ratował się przed uniknięciem czołowego zderzenia. Kierowca samochodu osobowego jak gdyby nigdy nic rozpoczął wyprzedzanie, nie licząc się z tym co dzieje się przed nim. Policja będzie teraz próbowała ustalić sprawcę, który doprowadził do tego zdarzenia.

Ciężarówka wypadła na DK 11. Uciekły indyki

Od momentu zdarzenia trwa próba wyłapania wszystkich indyków, które znajdują się na pobliskiej łące z obu stron jezdni. Dopiero gdy się to uda, a także wywrócona ciężarówka zostanie odholowania, wówczas DK 11 będzie w pełni przejezdna.

– na #DK11 Środa-Poznań. W Koszutach leży ciężarówka – na miejscu służby. Są utrudnienia! Film od Damiana.AKTUALIZACJA:#DK11 Środa – Poznań całkowicie zablokowana. Trwa akcja wyciągania ciężarówki z pobocza – objazd przez Trzebisławki.

Gepostet von MotoSygnały am Mittwoch, 15. Juli 2020

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News