Wylądowali Volkswagenem Golfem na dachu. Wszystko przez kłótnię

Wylądowali Volkswagenem Golfem na dachu. Wszystko przez kłótnię

JS55956470

Podaj dalej

Powodów poważnych zdarzeń drogowych jest naprawdę multum. Do rzadkości należą jednak wypadki, do których doprowadza pasażer. Tak było w przypadku tych osób podróżujących Volkswagenem Golfem.

Na drodze wyjazdowej z Ornety (warmińsko-mazurskie) doszło do dachowania Volkswagena Golfa – poinformowała policja i dodała, że powodem zdarzenia była kłótnia pasażera auta z kierująca pojazdem kobietą. Pasażer zaaferowany sporem w trakcie jazdy zaciągnął hamulec ręczny.

Pijany kierowca TIR-a rozbierał się przy policjantach na drodze krajowej

Jak czytamy na portalu Interia, oficer prasowa policji w Lidzbarku Warmińskim powiedziała, że Golfem kierowała 51-letnia kobieta. Nieodpowiedzialnym pasażerem natomiast okazał się jej 40-letni partner, który się z nią pokłócił. Mężczyzna oczywiście był pijany.

Gdy kobieta prowadziła samochód mężczyzna nagle zaciągnął hamulec ręczny. Auto wpadło w poślizg, kobiecie nie udało się opanować pojazdu. Wpadli do rowu i dachowali. Choć auto uległo znacznemu zniszczeniu, jadącym samochodem nic się nie stało. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 250 zł.

Policjanci ustalili również, że jadąca Golfem para kłóciła się już od dłuższej chwili. Zanim mężczyzna niespodziewanie zaciągnął ręczny hamulec, próbował wysiadać z jadącego pojazdu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News