Wojsko sprzedaje samochody. Najtańszy można mieć już za 300 zł

Wojsko sprzedaje samochody. Najtańszy można mieć już za 300 zł

Podaj dalej

Agencja Mienia Wojskowego po raz kolejny pozbywa się niepotrzebnego sprzętu. W ogłoszonym przetargu znajdują się nie tylko części motoryzacyjne, ale też samochody. Oferta AMW jest bardzo bogata, co więcej – niemal wszystko wystawione jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

Tym razem sprzęt z demobilu wystawia jednostka ze Szczecina. Wśród asortymentu można znaleźć wiele ciekawych rzeczy, jak kosy spalinowe, maszyny do pisania, kosiarki, instrumenty muzyczne, części samochodowe i auta.

300 za samochód

Najtańszym samochodem oferowanym w przetargu jest Fiat Sena z 1998 roku. Zielony sedan został wystawiony za zaledwie 300 zł, jednak jak sami widzicie – jego stan pozostawia wiele do życzenia.

fiat-wojsko

Jeśli ktoś zdecyduje się na jego zakup, będzie musiał więc sięgnąć głębiej do portfela, aby samochód nadawał się do bezpiecznej jazdy. Odrobinę droższą opcją jest czerwone Punto, za które trzeba zapłacić 1500 zł.

W ofercie znalazł się też Opel Astra z 2004 roku, wyceniony przez AMW na kwotę 1000 zł.

Jest też Gelenda

Najciekawszą opcją wydaje się Honker, za którego przyszły właściciel będzie musiał zapłacić 6000 zł, oraz MERCEDES 290GD, czyli popularna Gelenda z 1995 roku, którą wyceniono na 36 tys. zł.

jeep-wojsko

W przypadku Mercedesa nie jest znany stan pojazdu, ponieważ agencja nie podaje żadnych szerszych informacji na jego temat. Dodatkowo na sprzedaż wystawione zostały setki części do UAZ-ów i Kamazów, więc i fani tych samochodów na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.

Tak źle oszacowanego wyprzedzania jeszcze nie widzieliście. Co on zrobił? [WIDEO]

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News