Wickens liderem w deszczu

Wickens liderem w deszczu

Podaj dalej

Zeszłoroczny zwycięzca wyścigu na Norisring Robert Wickens był najszybszy w dzisiejszych treningach DTM na ulicznym torze, który dziś zaskoczył opadami. Na mokrym torze ponownie najszybszy okazał się Mercedes, jednak różnice między kierowcami były nieco większe.dtm

Deszcz zaczął padać nad rejonem w którym zlokalizowany jest tor jeszcze w nocy, a jego intensywność była dość równa w trakcie 45 minut treningu, w którym liderem przez najdłuższy czas był Jamie Green, lider klasyfikacji generalnej.

Wickens poprawił jednak jego czas 13 minut przed końcem sesji i zdołał obronić swój czas także przed Mikiem Rockenfellerem (Audi), który ukończył trening 0,154 sekundy za kierowcą Mercedesa. Jamie Green w rezultacie ukończył sesję na piątym miejscu, wyprzedzając Martina Tomczyka, Daniela Juncadellę i Pascala Wehrleina.

Gary Paffett, który był najszybszy we wczorajszych przejazdach, dziś ukończył trening na 12. miejscu, podczas gdy zwycięzca inauguracyjnego wyścigu na Hockenheim, Mattias Ekstrom, dopiero na 14.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News