Warszawa da się lubić - ta na pewno!

Warszawa da się lubić - ta na pewno!

Podaj dalej

FSO Warszawa M-20 z 1958 jest do wzięcia. Mało tego. Jest do wzięcia w stanie niemal jak z PRL-owskiej fabryki na warszawskim Żeraniu. Ale ma do zaoferowania jeszcze więcej, za sprawą przeróbek, dokonanych 5 lat temu przez właściciela.

Klasyka polskiego „Garbuska” po kosmetyce

Welur, alcantara a do tego szczególnie prezentujący się odcień fioletowego koloru nadwozia. Tak przygotowanej Warszawy dawno nie było na giełdzie. Cena jest może podbita sentymentem do polskiej historii motoryzacji, ale prawdopodobnie na tak dobrze „zaopiekowany” egzemplarz znajdzie się nowy właściciel.

Prezentowany model Warszawy M-20 zjechał z taśm produkcyjnych FSO w 1958 roku. Jak informuje portal gieldaklasykow.pl, „na koncie” ma zaledwie 2017 km przebiegu, gaźnikowy i benzynowy silnik o pojemności 2120 cm³ o „zawrotnej mocy” 52 KM.

Idąc dalej w specyfikację – samochód został gruntownie odnowiony, motor jest po pełnym remoncie 5 lat temu, podobnie jak manualna skrzynia i „dyfer”. Poza tym w pełni wypolerowane chromy i nowa tapicerka we wnętrzu. Cena: 110 000 PLN. Adres Kostrzyn >>>

fot. gieldaklasykow.pl

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News