Walka o tytuły załogi Gryc/Kuśnierz

Walka o tytuły załogi Gryc/Kuśnierz

Podaj dalej

Przed nami finałowa runda Castrol Inter-Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 3. Rajd Arłamów. Do rywalizacji na trasach zlokalizowanych wokół Arłamowa i Ustrzyk Dolnych zgłosiło się 25 załóg z tego aż 13 załóg powalczy o zwycięstwo wśród samochodów napędzanych na jedną oś (2WD).


gryc_2

Dla załogi Zowner-FS Rally Team jest to bardzo ważny start. Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz staną na starcie, aby włączyć się w walkę o tytuły mistrzowskie. Stawką sportowego pojedynku są tytuły: Wicemistrza Polski w klasyfikacji 2WD oraz Wicemistrza Polski w klasie 4.

Po zmianie harmonogramu rajdu, wszyscy uczestnicy w ciągu 2 dni rywalizacji będą mieli do pokonania 8 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 137 kilometrów oesowych. Meta rajdu przewidziana jest w sobotę 5 listopada pod Hotelem Arłamów o godzinie 16:45.

gryc_4

„Start w Arłamowie jest dla nas bardzo ważny. Priorytetem jest włączenie się w walkę o dwa tytuły wicemistrzowskie w klasyfikacji 2WD i klasie 4. Wszyscy najważniejsi pretendenci do ich zdobycia, również zgłosili swój udział w tych zawodach. Zapowiada się bardzo ciekawa sportowa rywalizacja, której elementem będziemy również my.
Tylko raz w swojej karierze rajdowej miałem okazję startować w Rajdzie Arłamów. Miało to miejsce na początku sezonu 2014, gdzie wspólnie z Xavierem Panseri zaliczyłem debiut w czteronapędowym Mitsubishi Lancerze, ostatecznie zajmując 3 miejsce w klasie 3 i 12 miejsce w klasyfikacji generalnej. Liczę, że podczas tegorocznej edycji wspólnie z moim pilotem Michałem Kuśnierzem, będziemy się cieszyć z osiągnięcia mety i końcowego wyniku sportowego!

Tradycyjnie na starcie pojawimy się w barwach naszych Partnerów: ZOWNER-FS Sp. z o. o., HRD-Trailer-Engineering GmbH, GRYC, FAZA, SISO oraz GoPro.” – powiedział Tomasz Gryc

gryc_1

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News