W pełni elektryczny Master Z.E. pojawi się w Polsce jeszcze w tym roku

W pełni elektryczny Master Z.E. pojawi się w Polsce jeszcze w tym roku

W pełni elektryczny Master Z.E.  pojawi się w Polsce jeszcze w tym roku

Podaj dalej

Na dziesiątej odsłonie Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market 2018 Renault Polska zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce Nowe Renault Kadjar i w pełni elektryczny samochód dostawczy Master Z.E.

Zaczynając od prezentacji na targach Fleet Market, Renault uzupełni swoją ofertę elektrycznych samochodów użytkowych poprzez wprowadzenie do sprzedaży modelu Master Z.E. (grudzień br.). Ten duży furgon z napędem elektrycznym stanowi idealne rozwiązanie do pracy szczególnie w centrach miast. Master Z.E. to odpowiedź Renault na potrzeby dostaw „ostatniego kilometra”.

Poza Masterem Z.E. będzie można zobaczyć Kangoo Z.E. – pierwszy seryjny elektryczny samochód dostawczy oraz Renault ZOE – w 100% elektryczne auto z zasięgiem do 300 km, który jest największy w tej klasie samochodów. Dla odwiedzających stoisko Renault przygotowano także wiele atrakcji i konkursów.

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market 2018 to wydarzenie skupiające 8 000 przedstawicieli firm z całej Polski. Spotkanie zwykle gromadzi zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji. Zaprezentowanych zostanie łącznie około 200 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News