Victorinox SwissChamp - Champion wśród scyzoryków

Victorinox SwissChamp - Champion wśród scyzoryków

Victorinox SwissChamp

Podaj dalej

Dobry scyzoryk to zbiór użytecznych narzędzi, które mogą przydać się nie tylko w podróży, ale również w domu czy samochodzie. Dlatego właśnie zawsze warto go mieć przy sobie, bo nie zależnie od tego czy czy potrzebujemy otworzyć puszkę, dokręcić śrubkę, czy otworzyć wino, gadżet ten jest tym, czego potrzebujemy. Jednym słowem – to idealny prezent pod choinkę dla każdego mężczyzny – nie tylko majsterkowicza.

Multifinkcyjny scyzoryk powinien wchodzić w skład EDC (everyday carry) każdego mężczyzny – razem z portfelem, czy telefonem. EDC to skrót, oznaczający przedmioty które powinniśmy mieć zawsze pod ręką, takie które mogą okazać się przydatne, bądź nawet niezbędne w wielu codziennych sytuacjach. Scyzoryk zdecydowanie wpada w tą kategorię.

Victorinox – szwajcarska legenda w twojej kieszeni

Firmy Victorinox nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Szwajcarski producent znany jest między innymi z tego, że obejmuje oferowane przez siebie produkty wieczystą gwarancją na wszystkie wady fabryczne. Oznacza to, że bez względu na to, czy uszkodzeniu uległ wykorzystywany przez nas scyzoryk, czy też nóż kuchenny, mamy prawo oczekiwać jego wymiany licząc na to, że wszystkie czynności z nią związane zostaną wykonane nieodpłatnie.

Flagowy model wielofunkcyjny firmy Victorinox – SwissChamp – posiada aż 33 funkcje przydatne w domu, samochodzie czy na wyjeździe. Bogaty zestaw narzędzi w tym 2 ostrza, otwieracze do butelek i konserw, różne śrubokręty, nożyczki, piłki do metalu i drewna oraz dużo więcej innych przydatnych funkcji. SwissChamp z całą pewnością przyda się każdemu mężczyźnie w wielu sytuacjach. Cena scyzoryka Victorinox SwissChamp 1.6795 to ok. 350 zł.

Victorinox SwissChamp

Funkcje Victorinox SwissChamp 1.6795

1. duże ostrze
2. małe ostrze
3. korkociąg
4. otwieracz do puszek z:
5. – małym śrubokrętem
6. otwieracz do kapsli ze:
7. – śrubokrętem
8. – przyrządem do zdejmowania izolacji
9. szpikulec-szydło
10. kółko
11. pęseta
12. wykałaczka
13. nożyczki
14. hak wielofunkcyjny
15. piłka do drewna
16. skrobak do ryb z:
17. – przyrządem do zdejmowania haczyków
18. – miarką (cm + cale)
19. pilniczek do paznokci z:
20. – pilnikiem do metalu
21. – przyrządem do czyszczenia paznokci
22. – piłką do metalu
23. mały śrubokręt
24. dłutko do drewna
25. kombinerki z:
26. – przecinakiem drutu
27. – zaciskaczem ciężarków
28. śrubokręt gwiazdkowy
29. lupa
30. długopis
31. nierdzewna szpilka
32. mini-śrubokręt
33. ucho igielne

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News