Ukradł drogiego Jaguara i pociął go na kawałki. Grozi mu do 10 lat więzienia

Ukradł drogiego Jaguara i pociął go na kawałki. Grozi mu do 10 lat więzienia

1-316025

Podaj dalej

Policjanci z lubińskiej komendy zatrzymali 3 mężczyzn. 35-latek z Lubina podejrzany jest o kradzież samochodu osobowego marki Jaguar XJ. Wartość auta szacuje się na mniej więcej 150 tys. zł. Złodziej pociął go na kawałki.

Policjanci z lubińskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej zatrzymali 35-letniego mieszkańca miasta. Mężczyznę podejrzewa się o kradzież samochodu marki Jaguar XJ o wartości 150 tys. zł z parkingu jednego ze sklepów na terenie miasta.

Prowadząc czynności w tej sprawie kryminalni dotarli do dwóch paserów. W związku z tym zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 40 i 41-lat. Obaj są mieszkańcami powiatu legnickiego. Funkcjonariusze na posesji 40-latka znaleźli pociętą karoserię skradzionego auta. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty paserstwa.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego przestępczego procederu. Zatrzymanym grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O ich losie zdecyduje sąd. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Źródło: Policja

Tego nie można odzobaczyć. Absurdalnie duży grill BMW X7 wsadzony do BMW E30

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News