Uciekała przed policją bo... "chciało jej się kupę". Była też kompletnie naćpana i pijana

Uciekała przed policją bo... "chciało jej się kupę". Była też kompletnie naćpana i pijana

Naćpana kobieta uciekała przed policją, bo musiała do toalety

Podaj dalej

„Serwus! Ta historia jest bardzo krótka, są w niej kobiety, jest w niej wódka, jest w niej hasz, jest w niej trawa – jednym słowem mówiąc… hardkorowa zabawa!” Mniej więcej tak rozpoczynał się tekst kultowej piosenki Wzgórza YA-PA 3 pt. „Libacja”. I właśnie tyle wystarczy, aby opisać kuriozalną sytuację, która miała ostatnio miejsce w USA.

Szalone urodziny

Pewna 28-latka z Oklahomy swoich ostatnich urodzin nie będzie wspominać zbyt dobrze. Kobieta została aresztowana, a lista wykroczeń i przestępstw które popełniła, jest bardzo długa.

Emily Jean Owings Sindt została zatrzymana 15 września w miejscowości Enid w związku z drobnym przewinieniem – kobieta nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Zatrzymana tłumaczyła funkcjonariuszowi, żeby dał jej spokój, ponieważ „dziś są jej pieprzone urodziny” oraz, że „musi szybko zrobić kupę”. Następnie uciekła.

Kiedy udało się ją zatrzymać chwilę później, przeprowadzający kontrolę policjant od razu zauważył, że 28-latka jest pod wpływem środków odurzających. Jak się okazało w trakcie kontroli, dziewczyna była naćpana i pijana.

Dodatkowo miała przy sobie szklaną fajkę do amfetaminy oraz inne akcesoria związane z narkotykami. Kobieta została również ukarana za wspomniany brak pasów, nieważne ubezpieczenie, niebezpieczną jazdę i ucieczkę przed policją. Z pewnością nie zapomni tych urodzin do końca swojego życia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News