Tym razem wróci naprawdę? Chuchała testuje przed Rajdem Rzeszowskim

Tym razem wróci naprawdę? Chuchała testuje przed Rajdem Rzeszowskim

140 interakcji
Tym razem wróci naprawdę? Chuchała testuje przed Rajdem Rzeszowskim

Podaj dalej

To już drugi raz w tym sezonie, kiedy spodziewamy się zobaczyć Chuchałę na polskich trasach. Zawodnik tym razem ma reprezentować zespół Subaru Poland Rally Team.

Wielu kibiców wyczekuje powrotu Wojtka już od dawna. Wszystko wskazywało na to, że już się doczekali, kiedy 29-latek pojawił się na liście zgłoszeń Rajdu Świdnickiego. Szykował się wielki powrót w ciekawym samochodzie, jakim jest Skoda Fabia Evolve.

Wojciech Chuchała: Mamy wielu kibiców, którzy strasznie mocno trzymali kciuki za to, żebyśmy osiągnęli super wynik w Rajdzie Świdnickim. Niestety nie będzie nam to dane. Realia budżetowe i czasowe, nie pozwoliły nam na wystarczające przygotowanie się do rajdu – sprawdzenie auta, opracowanie ustawień zawieszenia czy doboru opon.

W ten oto sposób Siemanko wycofał się z udziału w pierwszej tegorocznej rundzie RSMP. Od tego momentu minęło kilka miesięcy i bielszczanin po raz kolejny przypomina nam o swoim istnieniu. Na profilu Rajdu Rzeszowskiego możemy zobaczyć następujący wpis.

Zatem wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się ponownego startu tego zawodnika w Polsce. Niestety nie wiemy na razie, czy to tylko pojedynczy występ w barwach Subaru, czy zobaczymy go także za kierownicą Imprezy w kolejnych rundach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News