Tworzenie i lakierowanie samochodów w wirtualnym świecie Porsche

Tworzenie i lakierowanie samochodów w wirtualnym świecie Porsche

Tworzenie i lakierowanie samochodów w wirtualnym świecie Porsche

Podaj dalej

Teraz macie okazję w wirtualnym świecie własnoręcznie zbudować historyczny model Porsche. Zakładając „inteligentne” okulary, goście Porscheplatz mogą przenieść się do starannie odtworzonego, pierwszego warsztatu Porsche i jego okolic w austriackim Gmünd, 70 lat wstecz.

Nowy rodzaj doświadczenia o nazwie Porsche Future Heritage pozwala odwiedzającym zmontować i np. polakierować egzemplarz 356 Coupé. Dzięki wirtualnej rzeczywistości inteligentne okulary przenoszą użytkownika do 1948 r.

Wirtualna podróż w czasie ma miejsce w specjalnym pawilonie przed wejściem do Porsche Museum. Można ją bezpłatnie odbyć do 26 sierpnia 2018 r., w godzinach pracy muzeum, a także w poniedziałki w godzinach 9-18.

Aplikacja Porscheplatz: cyfrowy przewodnik po głównych zakładach Porsche

Aplikacja jest bezpłatnie dostępna w języku angielskim i niemieckim, na systemy Android i urządzenia Apple, a w planach jest jej systematyczna rozbudowa. Zapewnia ona szczegółowe informacje na temat wszystkich aktywności oraz poszczególnych miejsc w głównej fabryce w Zuffenhausen i wyświetla je na mapie – są to np. nowości dotyczące Porsche Museum. Szczególną zaletą dla zwiedzających jest zintegrowany przewodnik audio po muzeum – łatwo dostępny podczas zwiedzania zakładów.

Aplikacja umożliwia też przegląd różnych informacji na temat produkcji sportowych samochodów na Porscheplatz, zwłaszcza dotyczących kolejnych sekcji fabryki i ich lokalizacji. Wbudowani w nią cyfrowi asystenci mogą odpowiadać na szczegółowe pytania o wyposażenie oraz obiekty znajdujące się na terenie zakładów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News