Trzymaj władze w jednej dłoni. Mysz dla gracza RTS i RPG

Trzymaj władze w jednej dłoni. Mysz dla gracza RTS i RPG

Podaj dalej

Kiedy gracze konsol Xbox i PlayStation muszą godzinami ćwiczyć, aby osiągnąć perfekcję w opanowaniu pada, na graczy PC czeka nie lada ułatwienie. Mysz Lioncast LM30 jest przeznaczona właśnie dla nich, a jej główne zadanie to maksymalnie ułatwić pokonywanie kolejnych poziomów w każdej grze.

Pomóc ma w tym aż dziewiętnaście przycisków, co niektórych może początkowo wystraszyć. Jak we wszystkim trzeba nabrać jednak wprawy, aby po kilkunastu godzinach spędzonych z tą myszką, przekonać się jak bardzo ułatwia ona granie. Zwłaszcza fanom gier typu RTS i RPG. Wygodę poczują na pewno również gracze FPS.

Trzymasz berło w ręce

Współcześnie gry komputerowe opierają się w dużej mierze na rywalizacjach online z innymi graczami. Każdy chce wygrywać, lecz żeby przychodziło to możliwie jak najłatwiej powstają nowe udogodnienia. I za takie należy uznać właśnie tę mysz. Nieprzypadkowo cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród graczy, gdyż mają oni świadomość, iż pozwala ona dawać przewagę nad tymi, którzy jej nie posiadają.

Przyciski są programowalne i zapewniają szybkie przekazywanie poleceń. Dzięki wysokiej precyzji i ultra szybkiemu sensorowi AVAGO 9800, gracz jest w stanie zyskać milisekundy pozwalające na osiągnięcie upragnionego zwycięstwa. Lioncast LM30 jest wyposażony w system regulacji wagi, pozwalając na precyzyjne ustawienie myszy do własnych potrzeb. System pozwoli również ustawić odpowiedni opór co wpłynie na bezproblemowe poruszanie się myszki, niezbędne w drodze po zwycięstwo.

Design myszy jest niezwykle efektowny, a podświetlanie dodaje niezwykłego klimatu.

Zakupu tego produktu możesz dokonać TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News