Tragiczny wypadek - W momencie uderzenia dwie osoby wypadły z samochodu

Tragiczny wypadek - W momencie uderzenia dwie osoby wypadły z samochodu

00082Z9MF93KPSW7-C122-F4

Podaj dalej

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Białej Podlaskiej. W jego wyniku śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a cztery inne trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 2. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen LT zderzył się z jadącym w stronę Terespola Oplem. Do wypadku doszło prawdopodobnie podczas wykonywania przez kierowcę samochodu dostawczego manewru zawracania.

Oplem kierował 22-letni mieszkaniec Łodzi. W chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy. Samochodem dostawczym podróżowały natomiast dwie osoby. Policjanci dopiero ustalają, który z mężczyzn siedział za kierownicą auta, bowiem zarówno kierowca, jak i pasażer, na skutek zderzenia wypadli z samochodu. Jeden z nich, 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej poniósł śmierć na miejscu.

Do szpitala przewiezieni zostali czterej uczestnicy zdarzenia. Po wykonanych badaniach w szpitalu pozostały dwie osoby. W wyniku wypadku droga zablokowana była przez kilka godzin, natomiast ruch odbywał się wyznaczonymi przez mundurowych objazdami.

Źródło: Policja

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News