Toyota Camry powraca w wielkim stylu

Toyota Camry powraca w wielkim stylu

Podaj dalej

Powracająca do Polski po 14 latach Toyota Camry cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Potwierdzają to wyniki przedsprzedaży nowego modelu. W ciągu pierwszych dwóch tygodni Polacy zamówili już 50 egzemplarzy.

Udany powrót Camry do Polski

Europejska wersja Toyoty Camry nowej, 8. generacji zadebiutowała na targach w Paryżu 2 września. Tego samego dnia w polskich salonach Toyoty rozpoczęła się seria pokazów przedpremierowych nowego hybrydowego sedana, połączona ze specjalną ofertą przedsprzedażową.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni klienci zamówili aż 50 egzemplarzy nowej Camry. Najchętniej wybieranym wariantem jest świetnie wyposażona wersja Executive, która zawiera m.in. wszystkie zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Dużym powodzeniem cieszy się również najwyższa odmiana Executive z pakietem VIP oraz średnia wersja Prestige. Klienci najczęściej decydują się na metalizowany czarny lakier, a także grafitowy brąz i białą perłę.

Nowy hybrydowy sedan

Toyota Camry to jeden z najpopularniejszych samochodów średniej wielkości na świecie. Nowy sedan segmentu D będzie dostępny w Europie z napędem hybrydowym o mocy 218 KM, złożonym z silnika benzynowego 2,5 l oraz elektrycznego. Samochód osiąga prędkość 100 km/h w 8,3 s. Nowy sedan zwiększy gamę hybryd Toyoty w Europie do 8 modeli.

Pokazy Toyoty Camry w Polsce potrwają jeszcze do 2 listopada. Można się na nie zapisać telefonicznie bądź przez stronę internetową www.toyota.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News