Modele Alfa Romeo w specjalnej wersji B-Tech

Modele Alfa Romeo w specjalnej wersji B-Tech

Modele Alfa Romeo w specjalnej wersji B-Tech

Podaj dalej

Od połowy września we wszystkich Salonach Alfa Romeo w Polsce, można zamawiać nowe serie specjalne Giulia i Stelvio B-Tech. Do oferty niebawem trafi także Giulietta w identycznej specyfikacji.

Trzy modele wyróżniają się nowymi detalami, m.in. nowymi czarnymi błyszczącymi elementami wykończenia oraz oksydowanymi nazwami modelu. Nowe serie specjalne mają bogate wyposażenie zapewniające lepszy komfort, bezpieczeństwo i łączność.

Alfa Romeo Giulia i Stelvio B-Tech

Seria specjalna B-Tech oferuje liczne nowe funkcje, które sprawiają, że dzieła mechaniki Alfa Romeo są bardziej kompletne i zindywidualizowane. Giulia i Stelvio wyróżniają się nowymi elementami wzornictwa, do których należą dolny element w kształcie litery V, umieszczony na charakterystycznym trójkątnym grillu (Trilobo) na masce, ciemne obudowy lusterek w czarnym błyszczącym kolorze oraz oksydowane końcówki wydechu i emblemat modelu na pokrywie bagażnika. Zindywidualizowany wygląd uzupełniają specjalne obręcze kół z monochromatycznymi kołpaczkami między śrubami, w standardzie w rozmiarze 19” dla modelu Giulia i 20” dla Stelvio.

Ponadto, pierwszy SUV Alfa Romeo wyróżnia się czarnymi błyszczącymi akcentami umieszczonymi na zderzaku tylnym i relingami wzdłużnymi na dachu. Serię specjalną Giulia charakteryzuje natomiast zderzak przedni i tylny w wersji wyposażenia Veloce: element podkreślający sportowy charakter.

Oba samochody mają w standardzie tempomat adaptacyjny, system multimedialny AlfaTM Connect z ekranem o przekątnej 8,8″ zintegrowany z aplikacjami smartfona umożliwiającą połączenie z samochodem zarówno iPhone’ów (poprzez Apple CarPlay), jak i smartfonów z systemem Android (poprzez Android Auto), radio DAB, bi-ksenonowe reflektory przednie ze spryskiwaczem reflektorów oraz Alfa Connected Services, pakiet usług Alfa Romeo obejmujący system automatycznego powiadamiania o wypadku e-call i system powiadamiania o awarii pojazdu b-call, zarządzanie/monitorowanie statusu pojazdu i funkcje GPS, zarządzane za pośrednictwem aplikacji Alfa Connect.

Alfa Romeo Giulietta B-Tech w kolejce

Wygląd Giulietty B-Tech podkreśla dodatkowo sportowy i kompaktowy charakter: również w tym przypadku czarne błyszczące elementy wykończenia stanowią idealny akcent estetyczny uwydatniający „zadziorny” wygląd samochodu. Czarne błyszczące wykończenie zawiera element w kształcie litery „V” charakterystycznego trójkątnego grilla, obudowy lusterek, klamki drzwi, ramki reflektorów przeciwmgielnych, końcówka wydechu i logo Giulietta.

Indywidualności dopełniają przyciemniane szyby, listwy progowe, sportowy zderzak tylny z profilami aerodynamicznymi i ciemne wykończenie wnętrza kabiny. Ekskluzywny charakter tej nowej wersji wyposażenia jest podkreślony przez czarne błyszczące 18-calowe obręcze kół.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News