To tankowanie mogło zakończyć się tragicznie. Kierowca stał jak wryty, gdy obok rozgrywał się dramat

To tankowanie mogło zakończyć się tragicznie. Kierowca stał jak wryty, gdy obok rozgrywał się dramat

Podaj dalej

Aż ciężko uwierzyć jakie historie mogą mieć miejsce na stacji paliw. Zwykłe tankowanie może nieść za sobą takie historie, że aż ciężko w niektóre z nich uwierzyć. Ta jest kolejną i pokazuje, że nigdy nie można czuć się w pełni bezpiecznym – czy to w samochodzie, czy poza nim.

Tankowanie omal nie kosztowało go życia

wypadek na stacji paliw

Mężczyzna spokojnie tankował swój samochód, za nim był ustawiony już kolejny, który czekał na swoją kolej. Stacja paliw nie była duża, a miejsce na niej można stwierdzić, żeby było dość ograniczone dla ruchu aut. Przekonał się o tym jeden z kierowców, który próbował na nią wjechać.

Chcąc zjechać z drogi, nagle zobaczył, że nie ma na to miejsca. Znalazł się już jednak na przeciwnym pasie ruchu, którym jechał inny pojazd. Nadjeżdżający kierowca, chcąc ratować się przed wypadek zjechał na stację paliw, gdzie wjechał w auto które było właśnie tankowane.

Kierowca tak naprawdę został z pistoletem w dłoni, w tej samej pozycji, po tym jak pojazd mu ”odskoczył”. Miał ogrom szczęścia, bowiem pojazd, który zjechał z drogi minął go o włos!

I’ll just wait for the worst possible time to turn in from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News