Tesla zapowiada nowości

Tesla zapowiada nowości

Podaj dalej

Dyrektor generalny Tesli Elon Musk ogłosił, że już 17 października firma zaprezentuje nowy produkt, którego nikt się nie spodziewa. Czy to oznacza, że Amerykanie znów pokażą coś zupełnie innowacyjnego?

Już za tydzień dowiemy się jaką nowość zaproponuje nam Tesla. Amerykańscy eksperci rynku motoryzacyjnego po odczytaniu wpisu Elona Muska na Twitterze głęboko zastanawiają się, co może zaproponować słynny wizjoner. Brane są pod uwagę różne możliwości. Jedną z nich jest nowa wersja systemu autonomicznej jazdy o nazwie Autopilot 2.0.

tesla-cars_resize

Możliwe, że za tydzień Musk będzie opowiadał o poprawkach w sprzęcie i oprogramowaniu, które mają zwiększyć bezpieczeństwo jazdy bez udziału kierowcy. Istotną rzeczą ma być potrójna kamera, która będzie rejestrować obraz z samochodu. Miałoby to sens, bo Tesla właśnie rozpoczęła rozsyłanie wersji 8.0 oprogramowania Autopilota, które posiada lepszą obsługę radaru.

Inny pomysł branżowych ekspertów na nowość Tesli to zapowiadany Model 3. Możliwe, że Musk zaprezentuje zdjęcia produkcyjnego samochodu bądź też poda informacje o nowej, najlepiej wyposażonej i najmocniejszej wersji auta. Bez względu na to, co będzie nowością, zapowiada się ciekawy początek przyszłego tygodnia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News