Tesla Muska w kosmosie. Limuzyna lepsza niż Trumpa. Salon Ferrari w Warszawie

Tesla Muska w kosmosie. Limuzyna lepsza niż Trumpa. Salon Ferrari w Warszawie

motobesty

Podaj dalej

Motobesty to podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata motoryzacji, które miały miejsce w ostatnich siedmiu dniach.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych artykułów motoryzacyjnych, które ukazały się na naszej stronie wraz z ich krótkim opisem. Dzięki niej zobaczycie, co was ominęło w ostatnich dniach i krótko o tym przeczytacie. Co więcej, jeśli któryś tekst szczególnie was zainteresuje, to znajdziecie przy nim także odnośnik do pełnego artykułu.

Tesla Muska w kosmosie

Największa rakieta nośna w historii wyniosła w kosmos czerwone auto Tesla Roadster wraz z manekinem o imieniu „Starman”, który w relaksującej pozie przy kawałku „Space Oddity” Davida Bowie przemierza obecnie przestrzeń kosmiczną. W artykule znajdziecie informację, gdzie teraz się znajduje (czytaj więcej).

Limuzyna lepsza niż Trumpa

Najnowszy projekt Daniela Płatka to samochód prezydencki o futurystycznej stylistyce – Presidento Carrozza. Auto przewidziane jest jako opancerzona limuzyna, stylizowana na pojazd bardzo luksusowy ale jednocześnie bezpieczny i budzący zaufanie. Carrozza ma chronić głowę państwa przed eksplozjami, ostrzałem i gazem (czytaj więcej).

Ministerstwo bierze się za hulajnogi i deskorolki

Resort chce, aby prawo o ruchu drogowym określało w końcu zasady poruszania się przy użyciu urządzenia transportu osobistego. Mowa o rolkach, hulajnogach, segwayeach, deskorolkach oraz wrotkach (czytaj więcej).

Nowy salon Ferrari w Warszawie

W pierwszym kwartale przyszłego roku w Warszawie zostanie otwarty drugi salon marki Ferrari. Jak donosi miesięcznik Dealer, będzie to największy obiekt włoskiej marki w Europie Środkowo-Wschodniej (czytaj więcej).

Premiera nowego BMW serii 3

BMW serii 3 Limuzyna to najpopularniejszy model monachijskiego producenta aut klasy premium. Światowa premiera siódmej generacji sportowej limuzyny jest jedną z głównych atrakcji Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu (czytaj więcej).

Koniec z wożeniem dowodu rejestracyjnego i polisy OC

Od 1 października kierowcy nie będą musieli już mieć przy sobie dowodu rejestracyjnego oraz polisy OC (czytaj więcej). Co jednak zrobić, jeśli przydarzy nam się teraz stłuczka, a nie będziemy mieli ww. dokumentów przy sobie? Tego dowiecie się z tego artykułu: klik

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News