Tesla Cybertruck pojawiła się w muzeum motoryzacji. Zwiedzający przeżyli nie lada szok!

Tesla Cybertruck pojawiła się w muzeum motoryzacji. Zwiedzający przeżyli nie lada szok!

Podaj dalej

Jeszcze nie trafiła na rynek, wciąż pozostawia wiele znaków zapytania, ale Tesla Cybertruck znalazła już swoje zaszczytne miejsce. Samochód pojawił się w Petersen Automotive Museum, a swoją obecnością zaskoczyła wszystkich.

Informacja szybko rozeszła się w mediach, a to sprawiło, że rozpoczął się szturm na muzeum motoryzacji w Los Angeles. Wszystko poszło zatem zgodni z planem, bowiem taki był cel ponownego otwarcia tego miejsca po pandemii koronawirusa.

Tesla Cybertruck w muzeum motoryzacji!

Zwiedzający przecierali oczy ze zdumienia, gdy im oczom ukazała się samochód na który tak naprawdę czeka cały świat. Tesla Cybetruck była do zobaczenia tak naprawdę wyłącznie w przekazach medialnych. Zobaczenie na żywo tego auta i przekonanie się, jak potężny jest to pojazd, pozytywnie zaskoczyło wszystkich.

Cybertruck znalazł się u boku takich samochodów replika pierwszego samochodu na świecie, 1886 Benz Patent Motorwagen, Rolls-Royce Phantom z 1925 rok. Znajdują się tam też auta znane z filmowych ekranów jak VW Beetle Herbie lub Batmobile z 1989 roku.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News