Tesla Cybertruck pojawiła się w muzeum motoryzacji. Zwiedzający przeżyli nie lada szok!

Tesla Cybertruck pojawiła się w muzeum motoryzacji. Zwiedzający przeżyli nie lada szok!

tesla cybertruck

Podaj dalej

Jeszcze nie trafiła na rynek, wciąż pozostawia wiele znaków zapytania, ale Tesla Cybertruck znalazła już swoje zaszczytne miejsce. Samochód pojawił się w Petersen Automotive Museum, a swoją obecnością zaskoczyła wszystkich.

Informacja szybko rozeszła się w mediach, a to sprawiło, że rozpoczął się szturm na muzeum motoryzacji w Los Angeles. Wszystko poszło zatem zgodni z planem, bowiem taki był cel ponownego otwarcia tego miejsca po pandemii koronawirusa.

Tesla Cybertruck w muzeum motoryzacji!

Zwiedzający przecierali oczy ze zdumienia, gdy im oczom ukazała się samochód na który tak naprawdę czeka cały świat. Tesla Cybetruck była do zobaczenia tak naprawdę wyłącznie w przekazach medialnych. Zobaczenie na żywo tego auta i przekonanie się, jak potężny jest to pojazd, pozytywnie zaskoczyło wszystkich.

Cybertruck znalazł się u boku takich samochodów replika pierwszego samochodu na świecie, 1886 Benz Patent Motorwagen, Rolls-Royce Phantom z 1925 rok. Znajdują się tam też auta znane z filmowych ekranów jak VW Beetle Herbie lub Batmobile z 1989 roku.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News