Szukasz pomysłu na prezent? Bezprzewodowe słuchawki Lamborghini zadowolą nawet największego audiofila

Szukasz pomysłu na prezent? Bezprzewodowe słuchawki Lamborghini zadowolą nawet największego audiofila

sluchawki-lamborghini-prezent

Podaj dalej

Lamborghini znane jest głównie z produkcji supersamochodów, jednak włoska firma nie ogranicza się tylko do swojej głównej aktywności. Współpracując z marką audi premium Master & Dynamic z Nowego Jorku, Włosi postanowili wejść na rynek słuchawek. Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? To powinno załatwić sprawę! 

sluchawki-lamborghini-prezent-2

Lamborghini w twoim domu

Zainspirowana włoskimi supersamochodami kolekcja składa się ze słuchawek bezprzewodowych MW65 z aktywną redukcją szumów. Są też bezprzewodowe słuchawki MW07 Plus True Wireless. 

Słuchawki są dostępne w kolorach: srebrny metal/jasny szary/żółta alcantara, czarny metal/czarno-żółta alcantara oraz czarny metal/czarno-szara alcantara. Użytkownicy mogą dostosować dźwięk do swojego otoczenia dzięki trybom aktywnej redukcji szumów i cieszyć się nim do 24 godzin na jeden ładowaniu. Bluetooth 5.0 zapewnia połączenie o zasięgu do 30 metrów. 

lamborghini-master-dynamic-wireless-headphones-earphones-6

Sprzęt od Lamborghini może występować także z polerowanymi lub matowymi etui zdobionymi motywem „Y”. Etui ładujące ze stali nierdzewnej zapewnia żywotność baterii do 40 godzin. 

Najwyższej jakości dźwięk

Katia Bassi, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Lamborghini:Dźwięk rezonuje z Lamborghini. Niezrównana muzyka wolnossącego silnika Lamborghini ma bardzo zmysłowy i emocjonalny urok. Połączenie wyrafinowanego projektu i technologii w zapewnieniu czystości dźwięku to talent wspólny dla Lamborghini i Master & Dynamic. 

Słuchawki Lamborghini trafiły do sprzedaży pod koniec listopada i można zamówić je w oficjalnym sklepie internetowym, a także na witrynach Master & Dynamic. Słychawki MW65 kosztują 571 euro (2500 zł). Słuchawki MW07 są nieco tańsze, bowiem przyjdzie nam za nie zapłacić 371 euro (1650 zł). 

sluchawki-lamborghini-prezent

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News