Szeja w dobrym nastroju

Szeja w dobrym nastroju

Podaj dalej

Rajd Czeski Krumlow to kolejny szczebel dla załogi GK Forge Rally Team, cała załoga z braćmi Szeja na czele w skupieniu przed zbliżającym się startem, który odbędzie się w najbliższy weekend 22-23 maja 2015 r.

fot. Sebastian Wojtek
fot. Sebastian Wojtek

Jarosław Szeja i Marcin Szeja po doskonałym debiucie w 1. Rundzie Mistrzostw Czech (50. Rallye Šumava Klatovy) mają nadzieję, na równie spektakularny sukces w następnym starcie. Pozytywne przyjęcie i przyjazna atmosfera czeskich rajdów sprzyja jak widać załodze GK Forge Rally Team. – Jedziemy do Czeskiego Krumlowa z bardzo dobrymi nastrojami informuje kierowca, Jarosław Szeja. – Tak jak poprzednio i ten rajd jest dla nas nowością, pojedziemy zupełnie nowymi dla nas odcinkami i będziemy starali się dowieźć na metę możliwie najlepszy wynik. Mówiono nam, że jest to najcięższy rajd w sezonie i zdajemy sobie sprawę, że musimy dać z siebie wszystko by utrzymać wysoką pozycję w klasie i klasyfikacji generalnej.

 – Cieszymy się z ponownej obecności na rajdzie Sebastiana Frycza. Jego obecność na poprzednim rajdzie, gdzie szpiegował i sprawdzał trasę, dodała nam sporo pewności i spokoju. Dzięki jego doświadczeniu wyniesionemu z ubiegłorocznego sezonu czujemy się lepiej przygotowani do startu dodaje pilot, Marcin Szeja.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News