Szalony kierowca koparki po zniszczeniu nowego Range Rovera chce wyżyć się na ciężarówkach o wartości 30 milionów złotych [wideo]

Szalony kierowca koparki po zniszczeniu nowego Range Rovera chce wyżyć się na ciężarówkach o wartości 30 milionów złotych [wideo]

Zrzut ekranu 2019-10-9 o 14.45.56

Podaj dalej

Ludzie w różny sposób wyładowują swoje emocje. Jedni biegają, inni chodzą na siłownię lub krzyczą w lesie. Z całą pewnością wszystkie te sposoby są lepsze od tego, który wybrał operator koparki w brytyjskiej firmie. Ten chciał wyżyć się na ciężarówkach o wartości 30 milionów złotych.

Nagranie, które znajdziecie poniżej powstało na bazie brytyjskiej firmy Thomas Crompton Demolition. Do firmy tej należy flota licząca łącznie 60 ciężarówek, których wartość szacuje się na 6 milionów funtów. Przeliczając na naszą walutę, wychodzi nam kwota rzędu około 30 milionów złotych.

Kierowca koparki w pierwszej kolejności wziął się za nowego Range Rovera (o wartości 100 tys. funtów) swojego pracodawcy. Następnie zniszczył ciężarówkę marki DAF, którą widać na nagraniu. Kolejnym jego celem był stojący nieopodal tabor kosmicznie drogich ciężarówek. Aż trudno nam sobie wyobrazić, co w tym momencie musiał czuć właściciel firmy. Na szczęście nieobliczalnego furiata w koparce zatrzymali inni pracownicy firmy.

W trakcie próby zatrzymania szaleńca uszkodzono mu dwa żebra. Walka zatem musiała być zażarta. Ponadto było od niego czuć alkoholem. Kierowca później tłumaczył się, że to wszystko przez problemy rodzinne oraz śmierć jego matki, którą niedawno przeżył. W rezultacie trafił do aresztu, a prokuratura postawiła mu zarzuty.

ITD zatrzymało przeładowanego szaleńca na S5, który wiózł dostawczakiem przyczepę bez kół z maszyną rolniczą

Źródło: 40ton.net

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News