Świetna inicjatywa organizatorów RSMŚl. Teraz pora na wasz ruch

Świetna inicjatywa organizatorów RSMŚl. Teraz pora na wasz ruch

99 interakcji
Świetna inicjatywa organizatorów RSMŚl. Teraz pora na wasz ruch

Podaj dalej

Jeden z najbardziej popularnych cykli rajdowych w Polsce wychodzi z inicjatywą do zawodników i nie tylko. Organizatorzy zachęcają do współpracy i przesyłania propozycji dotyczących regulaminu.

Jako naród mamy ogromne skłonności do narzekania. Oczywiście w wielu sytuacjach jest to słuszne, ale czasami możemy sami wziąć sprawy w swoje ręce i coś zmienić, zamiast biadolić. Właśnie dlatego bardzo spodobał mi się komunikat, który dziś do południa pojawił się na stronie RSMŚl. Oto on:

Drodzy zawodnicy (i nie tylko), w imieniu Zarządu Okręgowego PZM w Katowicach zwracamy się do Was z prośbą o przesyłanie propozycji dotyczących regulaminu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska 2019.

ZO PZM czeka również na propozycje dot. zmian w załącznikach regulujących m.in. klasy pucharowe (PPC i PCR). Propozycje, wraz z uzasadnieniem, możecie przesyłać na adres: zarzad-okregowy.katowice@pzm.pl do 15 grudnia 2018.

Zatem ze swojej strony mocno zachęcam, aby wziąć te słowa do siebie, zwłaszcza jeśli kochacie ten sport i lubicie mieć wpływ na wydarzenia z nim związane. Oczywiście, może się zdarzyć tak, że wasza propozycja zostanie zignorowana, ale macie wtedy spokój sumienia, że chociaż spróbowaliście.

A nóż kogoś rozsądny pomysł trafi, gdzie powinien i wszyscy będziemy mieli z niego pożytek. Zatem drodzy czytelnicy pokażcie, na co was stać! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News