Świetna inicjatywa organizatorów RSMŚl. Teraz pora na wasz ruch

Świetna inicjatywa organizatorów RSMŚl. Teraz pora na wasz ruch

99 interakcji

Podaj dalej

Jeden z najbardziej popularnych cykli rajdowych w Polsce wychodzi z inicjatywą do zawodników i nie tylko. Organizatorzy zachęcają do współpracy i przesyłania propozycji dotyczących regulaminu.

Jako naród mamy ogromne skłonności do narzekania. Oczywiście w wielu sytuacjach jest to słuszne, ale czasami możemy sami wziąć sprawy w swoje ręce i coś zmienić, zamiast biadolić. Właśnie dlatego bardzo spodobał mi się komunikat, który dziś do południa pojawił się na stronie RSMŚl. Oto on:

Drodzy zawodnicy (i nie tylko), w imieniu Zarządu Okręgowego PZM w Katowicach zwracamy się do Was z prośbą o przesyłanie propozycji dotyczących regulaminu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska 2019.

ZO PZM czeka również na propozycje dot. zmian w załącznikach regulujących m.in. klasy pucharowe (PPC i PCR). Propozycje, wraz z uzasadnieniem, możecie przesyłać na adres: zarzad-okregowy.katowice@pzm.pl do 15 grudnia 2018.

Zatem ze swojej strony mocno zachęcam, aby wziąć te słowa do siebie, zwłaszcza jeśli kochacie ten sport i lubicie mieć wpływ na wydarzenia z nim związane. Oczywiście, może się zdarzyć tak, że wasza propozycja zostanie zignorowana, ale macie wtedy spokój sumienia, że chociaż spróbowaliście.

A nóż kogoś rozsądny pomysł trafi, gdzie powinien i wszyscy będziemy mieli z niego pożytek. Zatem drodzy czytelnicy pokażcie, na co was stać! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News